Aktualności

MLEKO EXPO 2018 – puchary i nagrody dla kolskiej Mleczarni

XXVII Edycja Targów Mleczarskich MLEKO-EXPO 2018 odbyła się w dniach 14-16 listopada 2018 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie pod patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Organizatorem imprezy był Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Zw. Rew. Hasłem tegorocznych Targów było - ,,Mleko - na zdrowie!". Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Kole reprezentował na targach Prezes Zarządu Czesław Cieślak oraz pracownicy Działu Marketingu. Jak zwykle nasze stoisko przyciągało tłumy zwiedzających, a nasza działalność i produkty zyskały po raz kolejny uznanie, nagrody i puchary.

    Z Targów Mleczarskich MLEKO-EXPO 2018 przywieźliśmy do Koła:
  1. Statuetkę „Za najwyższą jakość dla wyrobu - Twaróg Wędzony”
  2. Wyróżnienie w Konkursie na „Mleczny HIT”
  3. Nagrodę Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dla OSM w Kole za zajęcie III miejsca w rankingu „Największe i najlepsze spółdzielnie mleczarskie” , które otrzymało tylko 10 spółdzielni w Polsce
  4. III miejsce w rankingu największych spółdzielczych eksporterów w 2017 roku wg. rankingu KZSM Zw. Rew. , gdzie 10 spółdzielni nagrodzono: pucharami KOWR i statuetkami Prezesa Związku Pracodawców Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich. OSM w Kole zostało laureatem Nagrody Specjalnej.