Aktualności

OSM w Kole „Wybitnym Eksporterem Roku 2018”

W dniu 22 listopada 2018 roku w Sali „Pod Kopułą” w Ministerstwie Rozwoju w Warszawie odbył się finał XVI edycji ogólnopolskiego konkursu „Wybitny Eksporter Roku 2018”, w którym rywalizowali eksporterzy ze wszystkich regionów Polski z następujących branż: chemicznej, elektromaszynowej, metalurgicznej, meblarskiej, motoryzacyjnej, rolno-spożywczej i pozostałych oraz w kategoriach firm: małych, średnich i dużych. Wszystko odbyło się podczas XVI Kongresu Eksporterów Polskich. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole została uhonorowana tytułem „Wybitnego Eksportera Roku 2018 w branży rolno-spożywczej” oraz pucharem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego.

Patronat Honorowy nad Konkursem „Wybitny Eksporter Roku 2018” objęli: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Marszałkowie Województw.

Uczestnicy Konkursu mięli wyjątkową okazję promocji swojej firmy oraz swoich produktów eksportowych w Katalogu „Wybitny Eksporter 2018” oraz poprzez Ambasady RP, jak również w prasie, radio i telewizji. Finał konkursu odbył się podczas XVI Kongresu Eksporterów Polskich, gdzie uczestnicy i finaliści zaprezentowali także swoje wyroby.