Aktualności

Masło z kolskiej Mleczarni walczy o Godło „Nagroda Konsumenta 2019”

Wszyscy doskonale znamy pyszne, zdrowe i ekologiczne produkty Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kole. Jednym z nich, produkowanym od początku istnienia zakładu, a więc od 89 lat, mającym najdłuższą historię, największą renomę i najwięcej nagród oraz ogromne uznanie konsumentów, jest najwyższej jakości kolskie Masło Extra. I właśnie ten produkt ubiega się teraz w głosowaniu internetowym o Godło „Nagroda Konsumenta 2019”. Wspomóżmy je swoim głosem, a głosować można (bezpłatnie!) jeszcze tylko najbliższe dwa tygodnie, do 1 marca br. na stronie:   https://www.nagrodakonsumenta.pl/maslo-82-tluszczu-producent-marka/

GŁOSOWANIE O PRZYZNANIE GODŁA „NAGRODA KONSUMENTA 2019” ZA WYSOKĄ JAKOŚĆ PRODUKTUI ZADOWOLENIE KONSUMENTA

GŁOSOWANIE TRWA od 30 stycznia 2019 do 1 marca 2019
Konsument może oddać tylko jeden głos na wybrany produkt.
W kategorii ” masło 82% tłuszczu producent/marka” zostaną przyznane 4 Godła dla producentów/marek z największą liczbą otrzymanych głosów konsumentów.

W szranki stanęły masła aż 34 zakładów mleczarskich z całej Polski, a więc konkurencja jest naprawdę duża. Jednak mieszkańcy Koła i powiatu kolskiego już nie raz pokazali, że potrafią wiele wywalczyć w internetowych głosowaniach. Czy także tym razem pokażemy naszą lokalną siłę? Wspomóżmy nasz zakład i sztandarowy produkt swoimi głosami! Wystarczy zaznaczyć pole przy znaczku OSM Koło i zagłosować na dole strony.

Zagłosować można (bezpłatnie!) jeszcze tylko najbliższe dwa tygodnie, do 1 marca br. na stronie:
https://www.nagrodakonsumenta.pl/maslo-82-tluszczu-producent-marka/

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole istnieje od 1930 roku. W swojej działalności łączy mleczarską tradycję z nowoczesnymi technologiami wytwarzania i wysoką jakością oferowanych produktów. Kolskie masła mające 89-letnią tradycję, charakteryzują się jednolitą smarowną konsystencją, czystym mlecznym smakiem i zapachem.

„Nagroda Konsumenta” jest programem prokonsumenckim oceniającym i opiniującym produkty i usługi w głosowaniu internetowym on-line przez samych konsumentów. Czterech najlepiej ocenionych przez nich producentów masła extra o zawartości 82% tłuszczu będzie miało prawo do posługiwania się godłem „Nagroda Konsumenta 2019” na swoim produkcie przez 10 lat.

Jeśli masłu z Koła uda się zebrać wystarczająco dużą ilość głosów konsumentów i znaleźć się w ścisłym finale, będzie to doskonała promocja nie tylko naszej blisko 90-letniej Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej, ale także miasta Koła i powiatu kolskiego. Więc do dzieła! Pomożecie???