OSM Koło wśród setki najpotężniejszych firm branży spożywczej!

OSM Koło wśród setki najpotężniejszych firm branży spożywczej!

Najpotężniejsze firmy z branży spożywczej i rolniczej spotkały się na uroczystej gali „Wprost” w Renaissance Warsaw Airport Hotel. Tygodnik po raz trzeci stworzył ranking „Złota 100 Polskiego Rolnictwa” i nagrodził najlepszych. Wśród nich nie brakło Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kole, na czele z jej prezesem Panem Czesławem Cieślakiem.

W dniu 4 grudnia 2019 roku w Warszawie odbyła się uroczysta Gala tygodnika „Wprost”, podczas której wręczono statuetki dla liderów polskiego sektora rolno-spożywczego.

Brano pod uwagę wskaźniki finansowe oraz profil działalności firmy. W ten sposób powstał aktualny obraz rodzimej branży produkcji i przetwórstwa żywności. To jedyne zestawienie w polskich mediach ukazujące najlepsze firmy tego sektora. Warunkiem wejścia do czołowej trzydziestki, było osiągniecie sprzedaży na poziomie przynajmniej miliarda złotych.

Gala Złota 100 Polskiego Rolnictwa odbyła się pod honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a obecny podczas gali szef Resortu Rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski osobiście wręczał wyróżnienia liderom.

Źródło: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz tygodnik „Wprost”