Nasz Kefir naturalny 1 l. nagrodzony godłem promocyjnym „Teraz Polska”

Nasz Kefir naturalny 1 l. nagrodzony godłem promocyjnym „Teraz Polska”

Dnia 9 czerwca 2020 odbyła się uroczystość wręczenia statuetek laureatom 30.edycji Konkursu „Teraz Polska” w ogrodach Pałacu Prezydenckiego. Ze względu na pandemię spotkanie miało charakter kameralny, acz uroczysty, z udziałem Pierwszej Damy. Sprzyjała też pogoda atmosferyczna i pogoda ducha. W finale Konkursu „Teraz Polska” nagrodzone zostają najlepsze na polskim rynku produkty, usługi i innowacje. Tym razem nagrodzono 16 produktów, a wśród nich także nasz KEFIR NATURLANY 1 litr w opakowaniu ekologicznym. Statuetkę odebrał Prezes Zarządu OSM w Kole Czesław Cieślak i Karolina Mikołajczyk – Dyrektor ds. Handlu i Eksportu.

„Teraz Polska” dla produktów i usług to niekomercyjny konkurs, którego zadaniem jest wyłonienie grupy najlepszych produktów i usług, zarówno tych o ustalonej renomie, jak i tych dotąd mało znanych, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym są lub mogą stać się wzorem dla innych. Dotychczas przeprowadzono dwadzieścia pięć edycji Konkursu. Wzięło w nich udział blisko 5000 przedsiębiorstw, nagrodzono ponad 600 firm, które dzięki posługiwaniu się polskim Godłem Promocyjnym odniosły sukces rynkowy lub ugruntowały swoją pozycję.

– Tegoroczną nagrodę otrzymaliśmy za nasz najnowszy produkt, czyli Kefir 1 l zawierający aż 13 żywych kultur bakterii, który zapakowaliśmy w neutralny dla środowiska karton. Już po raz piąty produkty OSM w Kole zostały laureatem Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. Jest ono gwarancją najwyższej jakości, a umieszczenie go na opakowaniach podkreśla tę jakość i wzmacnia markę. Znamy wartość naszych produktów, jesteśmy przekonani o ich stałej i powtarzalnej, bardzo wysokiej jakości. Godło „Teraz Polska” jest z kolei jednym z najbardziej rozpoznawalnych wśród konsumentów znaków ją potwierdzających. Dodatkowo jego biało-czerwone logo podkreśla polskie pochodzenie produktów. Biorąc udział w konkursie, wzmacniamy przekaz skierowany do klientów, w którym zachęcamy do kupowania polskich produktów – mówi Czesław Cieślak, prezes zarządu OSM w Kole.

Źródło: www.terazpolska.pl
Fot. Kamil Broszko