Kolejne nagrody i wyróżnienia dla OSM w Kole oraz naszych wyrobów na Targach “Mleko-Expo 2022”

Kolejne nagrody i wyróżnienia dla OSM w Kole oraz naszych wyrobów na Targach “Mleko-Expo 2022”

W dniach 16-18.11.2022 r. w Warszawie odbyły się XXIX Targi Mleczarskie MLEKO-EXPO 2022. To jedna z ważniejszych branżowych imprez, w której zawsze bierzemy udział. Nasze stoisko firmowe odwiedziło mnóstwo osób, a OSM w Kole i produkty naszej Mleczarni ponownie znalazły uznanie. Nagrody i wyróżnienia w imieniu firmy odbierał Zastępca Prezesa OSM w Kole Pan Tadeusz Malczyk.

Podczas warszawskich targów wręczono przedstawicielom naszej spółdzielni Nagrodę Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa za zajęcie wysokiego VIII miejsca w rankingu “Największych i najlepszych spółdzielni mleczarskich w 2021 roku”.

 

Możemy się także poszczycić zajęciem III miejsca i Nagrodą Specjalną Związku Pracodawców Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich za wyniki eksportu w 2021 roku.

Kolejnym wyróżnieniem dla naszej Mleczarni było zajęcie również III miejsca wśród największych spółdzielczych eksporterów w roku 2021 i otrzymanie w związku z tym Nagrody Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Zarząd Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich Związku Rewizyjnego w Warszawie nadał specjalne statuetki dla OSM w Kole za wyróżniającą jakość za śmietanę homogenizowaną 20% oraz za najwyższą jakość za kefir malinowy 13 żywych kultur bakterii.