Godło TERAZ POLSKA dla naszego twarogu wędzonego przyznane!

Godło TERAZ POLSKA dla naszego twarogu wędzonego przyznane!

 

Otrzymaliśmy godło TERAZ POLSKA za nasz twaróg wędzony. To kolejny produkt OSM w Kole, który został wyróżniony tym znamienitym godłem – już po raz szósty. Dnia 29 maja 2023 r. Prezes Zarządu OSM w Kole Pan Czesław Cieślak odebrał statuetkę TERAZ POLSKA dla nagrodzonego wyrobu podczas  uroczystej gali w Filharmonii Narodowej w Warszawie, natomiast w Belwederze Z-ca Prezesa OSM w Kole Pan Tadeusz Malczyk odebrał dyplom Prezydenta RP oraz dyplom potwierdzający otrzymanie przez OSM w Kole godła “Teraz Polska” z rąk przewodniczącego kapituły prof. Michała Kleibera.

Podczas tegorocznej 33.edycji Konkursu TERAZ POLSKA 22 laureatów dołączyło do prestiżowego grona najlepszych polskich firm, które mogą posługiwać się Godłem „Teraz Polska”, w tym OSM w Kole, której kolejny produkt został wyróżniony już po raz szósty.

Ten biało-czerwony znak to jedna z najsilniejszych marek w naszym kraju, która łączy w sobie najwyższą jakość i polskie pochodzenie, czyli dwie wartości najbardziej pożądane przez polskich konsumentów.

Fot. KAKA.media / Teraz Polska